Witajcie w najpiękniejszym Muzeum Motyli w Polsce

***   MUZEUM  WE  WŁADYSŁAWOWIE  CZYNNE  JEST  CODZIENNIE  od 10.00 do 17.00       ***   Muzeum w ŁEBIE OBECNIE JEST NIECZYNNE - ZAPRASZAMY OD 1 MAJA 2017  ***

Motyle i owady w Lubinie

Zapraszamy wszystkich do Galerii Cuprum Arena Lubinie. Do 21 pażdzierniak 2012 roku będzie mogli obejrzeć część naszej kolekcji z Muzeum Motyli w Łebie.
Motyle i farmacja

W maju ukazał się w sprzedaży przewodnik turystyczny,  w którym nasze Muzeum Motyli znalazło się na trasie najciekawszych miejsc w Polsce.
Noc Muzeów 2012

Zapraszamy w sobotę 19 maja 2012 roku na III edycję nocy muzeów we Władysławowie.
SEZON 2012 OTWARTY

Już po raz kolejny zgodnie z planem 1 maja otworzyliśmy kolejny sezon wakacyjny w naszym Muzeum Motyli w Łebie i Władysławowie.
REMONTOWE REWOLUCJE

Dobiega końca remont nowej aranżacji Wystawy Motyli w Łebie. Już od 27 kwietnia 2012 zapraszamy do obejrzenia poszerzonej kolekcji motyli.