Witajcie w najpiękniejszych Muzeach Motyli w Polsce

- LUTY 2020  -  Muzeum czynne codziennie 10.00 - 16.00

7 WŁADKÓW W MUZEUM MOTYLI

Od dziś 7 Władków w Muzeum Motyli. W ramach akcji promocyjnej Burmistrza Miasta Władysławowa przy zakupie biletu wstępu do muzeum można w postaci "reszty" otrzymać pamiątkową monetę 7 WŁADKÓW.
Już po Nocy Muzeów we Władysławowie

W tym roku po raz pierwszy w naszym mieście odbyła się impreza pt. NOC MUZEÓW 2010. W akcję włączyło się Prywatne Muzeum Motyli we Władysławowie a także firma Abruko, która udostępniła tej nocy taras widokowy na wieży w Domu Rybaka.
NOWOŚCI NA STRONIE

Zgodnie z tą dewizą wprowadziliśmy aktualną listę atrakcji turystycznych i ciekawych miejsc, które warto zwiedzić odwiedzając Pomorze Środkowe, Słowiński Park Narodowy i Półwysep Helski.
NOC MUZEÓW 2010

W tym roku Władysławowo po raz pierwszy dołączy do Europejskiego Święta pt: NOC MUZEÓW 2010.

Nowa ekspozycja we Władysławowie

W muzeum we Władysławowie przybyło ponad 5m 2 powierzchni ekspozycyjnej, na której znajdą się motyle i owady przekazane do naszego muzeum przez syna znanego kolekcjonera Pana Molickiego.