Muzeum Motyli w Łebie i Władysławowie

Witajcie w najpiękniejszych Muzeach Motyli w Polsce

  - LUTY 2020  -  Muzeum czynne codziennie 10.00 - 16.00      

Muzeum Motyli wśród najciekawszych atrakcji dla dzieci na Pomorzu

 Wakacje pełne przygód tylko z AmberOne Autostradą A1

Już po raz piąty rusza wakacyjna akcja promocyjna z autostradowymi pocztówkami. Hasło przewodnie tegorocznej edycji kartek to „Wakacje pełne przygód tylko z AmberOne”. Tym razem Gdańsk Transport Company S.A. we współpracy z Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną oraz Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczną przygotowały pocztówki z mapkami przedstawiającymi atrakcje turystyczne dedykowane dzieciom, znajdujące się w bezpośredniej bliskości AmberOne autostrady A1 i jej zjazdów.
 
Akcja promocyjna „kartka autostradowa” rozpocznie się 1 lipca 2013 i będzie trwała do 31 sierpnia 2013 roku lub do wyczerpania puli upominków, a przygotowano ich w tym roku ponad 2000. Kartki autostradowe z mapkami atrakcji dla dzieci w okolicach AmberOne Autostrady A1 rozdawane będą na wybranych stacjach LOTOS w województwach: pomorskim, mazowieckim i kujawsko-pomorskim oraz jako dodatek do bezpłatnych gazet rozdawanych głównie kierowcom w Trójmieście, Toruniu oraz Warszawie. Dodatkowo kartki będzie można otrzymać w wybranych trójmiejskich centrach informacji turystycznej, między innymi Bramie Wyżynnej w Gdańsku.
 
Odwiedzenie proponowanych atrakcji turystycznych, do których dojazd ułatwia AmberOne Autostrada A1 z pewnością sprawi, że tegoroczne wakacje będą pełne przygód. Wśród proponowanych atrakcji są parki linowe, parki dinozaurów, wieże widokowe, skanseny, zamki i wiele innych miejsc wartych zobaczenia, interesujących nie tylko dla najmłodszych, ale także dla ich rodziców. Jadąc nad przysłowiowe morze, po drodze mija się naprawdę mnóstwo ciekawych miejsc, w których zwłaszcza dzieci mogą świetnie spędzić czas. Nasza kartka podpowiada ile możliwości stwarza pomorska i kujawsko – pomorska oferta. Dodatkowo taka propozycja to inspiracja, jak wykorzystać czas na wypadek kaprysów pogody - komentuje Krystyna Hartenberger- Pater, dyrektor PROT.
 
W tym roku kartkę będzie można wymienić na zestaw rakietek z piłeczką idealny do zabawy na świeżym powietrzu. Wymiana możliwa będzie tylko na stacjach benzynowych LOTOS znajdujących się w Miejscach Obsługi Podróżnych Malankowo na AmberOne Autostradzie A1. Za każdym razem staramy się, aby upominki były nie tylko atrakcyjne i funkcjonalne, ale nawiązywały także do tematu przewodniego pocztówek – wyjaśnia Anna Kordecka, rzecznik prasowy Gdansk Transport Company S.A.
Muzeum Motyli wśród najciekawszych atrakcji Pomorza Logo Atarkcji
Muzeum Motyli wśród najciekawszych atrakcji Pomorza