Muzeum Motyli w Łebie i Władysławowie

Witajcie w najpiękniejszych Muzeach Motyli w Polsce

  - LUTY 2020  -  Muzeum czynne codziennie 10.00 - 16.00      

Rozdajemy darmowe wejściówki do muzeum

 

 

Rozdajemy darmowe wejściówki do muzeum
 
Akcja rozpoczyna się 27 marca 2013 o godz. 14.00 i potrwa do godz. 23.30 - 30 czerwca 2013 roku.
 
Zasada konkursu jest prosta.
Co 50 osoba, która zostanie naszym ZNAJOMYM na FACEBOOK'U otrzyma imienne zaproszenie do zwiedzania wybranych atrakcji turystycznych w Łebie lub Władysławowie. 
 
Krótki regulamin naszej zabawy:
 
1. Stratujemy z licznikiem ZNAJOMI 1883 osoby (27.03.2013 )
 
2. Pierwsze bezpłatne zaproszenie otrzyma osoba (ZWYCIĘZCA), którą zatwierdzimy na naszym profilu www.facebook.com/muzeum.motyli - jako osoba z nr 2000.
 
3. Każdy następny ZWYCIĘZCA zostanie zatwierdzony na pozycji 2050, 2100, 2150... itd.
Co pięćdziesiąta (50) osoba zostaje ZWYCIĘZCĄ i wygrywa w naszej zabawie.
 
4. ZWYCIĘZCA wskazuje nam imię i nazwisko oraz miejscowość (bez pełnych danych adresowych) osoby, którą mamy wpisać na imiennym zaproszeniu (UWAGA !!! nie musi to być osoba, której udało się wygrać nasz konkurs - możesz to zaproszenie przekazać bliskiej osobie lub wystawić na licytację)
 
5. Termin, w którym ZWYCIĘZCA ostatecznie musi wskazać dane personalne do wystawienia zaproszenia do zwiedzania wybranych atrakcji turystycznych w Łebie lub we Władysławowie upływa 30 czerwca 2013 roku.
 
6. ZWYCIĘZCA, otrzyma od nas drogą elektroniczną imienne zaproszenie w formacie PDF, które ważne będzie do 10 września 2013.
 
7. Osoba w czasie zwiedzania atrakcji musi okazać dokument tożsamości kasjerowi w chwili okazania zaproszenia w celu weryfikacji i autentyczności zaproszenia. Zaproszenie ważne jest tylko dla osoby wskazanej w zaproszeniu + 1 osoba towarzysząca.
 
8. Na profilu www.facebook.com/muzeum.motyli widoczna będzie lista osób, które zwyciężyły w naszej zabawie (wszystko musi być jasne i przejrzyste)
 
9. NAGRODY W KONKURSIE:
Zwycięzca ma do wybory jedną z dwóch proponowanych nagród w formie bezpłatnych jednorazowych pakietów.
 
- PAKIET A -  
Bezpłatny jednorazowy bilet do zwiedzania Muzeum Motyli i Muzeum Erotyki w Łebie przy ul. Morskiej 3.  Wejściówka ważna jest do 10 września 2013 dla ZWYCIĘZCY + 1 osoby towarzyszącej.
 
lub 
 
- PAKIET B -   
Bezpłatny jednorazowy bilet do zwiedzania Muzeum Motyli, Muzeum Iluzji i Wejście na Tarasy Widokowe Wieży w Domu Rybaka we Władysławowie przy ul. Generała Hallera 19. Wejściówka ważna jest do 10 września 2013 dla ZWYCIĘZCY + 1 osoby towarzyszącej.
 
10. Powyższy regulamin nie stanowi oferty w rozumieniu prawa cywilnego i ma tylko charakter informacyjny. Organizator Muzeum Motyli zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym terminie.