Witajcie w najpiękniejszych Muzeach Motyli w Polsce

- PAŹDZIERNIK 2019  -   MUZEUM W CZYNNE CODZIENNIE 10:00 - 17:00

Rozdajemy darmowe wejściówki do muzeum

Akcja rozpoczyna się 27 marca 2013 o godz. 14.00 i potrwa do godz. 23.30 - 30 czerwca 2013 roku.

Zasada konkursu jest prosta.
Co 50 osoba, która zostanie naszym ZNAJOMYM na FACEBOOK'U otrzyma imienne zaproszenie do zwiedzania wybranych atrakcji turystycznych w Łebie lub Władysławowie.

Krótki regulamin naszej zabawy:

1. Stratujemy z licznikiem ZNAJOMI 1883 osoby (27.03.2013 )

2. Pierwsze bezpłatne zaproszenie otrzyma osoba (ZWYCIĘZCA), którą zatwierdzimy na naszym profilu www.facebook.com/muzeum.motyli - jako osoba z nr 2000.

3. Każdy następny ZWYCIĘZCA zostanie zatwierdzony na pozycji 2050, 2100, 2150... itd.
Co pięćdziesiąta (50) osoba zostaje ZWYCIĘZCĄ i wygrywa w naszej zabawie.

4. ZWYCIĘZCA wskazuje nam imię i nazwisko oraz miejscowość (bez pełnych danych adresowych) osoby, którą mamy wpisać na imiennym zaproszeniu (UWAGA !!! nie musi to być osoba, której udało się wygrać nasz konkurs - możesz to zaproszenie przekazać bliskiej osobie lub wystawić na licytację)

5. Termin, w którym ZWYCIĘZCA ostatecznie musi wskazać dane personalne do wystawienia zaproszenia do zwiedzania wybranych atrakcji turystycznych w Łebie lub we Władysławowie upływa 30 czerwca 2013 roku.

6. ZWYCIĘZCA, otrzyma od nas drogą elektroniczną imienne zaproszenie w formacie PDF, które ważne będzie do 10 września 2013.

7. Osoba w czasie zwiedzania atrakcji musi okazać dokument tożsamości kasjerowi w chwili okazania zaproszenia w celu weryfikacji i autentyczności zaproszenia. Zaproszenie ważne jest tylko dla osoby wskazanej w zaproszeniu + 1 osoba towarzysząca.

8. Na profilu www.facebook.com/muzeum.motyli widoczna będzie lista osób, które zwyciężyły w naszej zabawie (wszystko musi być jasne i przejrzyste)

9. NAGRODY W KONKURSIE:
Zwycięzca ma do wybory jedną z dwóch proponowanych nagród w formie bezpłatnych jednorazowych pakietów.

- PAKIET A -
Bezpłatny jednorazowy bilet do zwiedzania Muzeum Motyli i Muzeum Erotyki w Łebie przy ul. Morskiej 3.  Wejściówka ważna jest do 10 września 2013 dla ZWYCIĘZCY + 1 osoby towarzyszącej.

- PAKIET B -
Bezpłatny jednorazowy bilet do zwiedzania Muzeum Motyli, Muzeum Iluzji i Wejście na Tarasy Widokowe Wieży w Domu Rybaka we Władysławowie przy ul. Generała Hallera 19. Wejściówka ważna jest do 10 września 2013 dla ZWYCIĘZCY + 1 osoby towarzyszącej.

10. Powyższy regulamin nie stanowi oferty w rozumieniu prawa cywilnego i ma tylko charakter informacyjny. Organizator Muzeum Motyli zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym terminie.