Witajcie w najpiękniejszych Muzeach Motyli w Polsce

- PAŹDZIERNIK 2019  -   MUZEUM W CZYNNE CODZIENNIE 10:00 - 17:00

Rozdaliśmy pierwsze darmowe bilety...

Już rozdaliśmy pierwsze darmowe bilety do Muzeum Motyli i innych atrakcji. Wystarczyło odpowiedzieć na proste pytania, które ukazuje się raz w tygodniu na naszym facebook'u... Ty też możesz wygrać !!!

Jak można wygrać taki bilet ?
wystarczy zostać naszym znajomym na FB - https://www.facebook.com/muzeum.motyli i czekać na pytanie, które ukazuje się o różnych porach. Pierwsze 7 osób, które udzieli prawidłowej odpowidzi otrzymuje NAGRODĘ :

- PAKIET A -
Bezpłatny jednorazowy bilet do zwiedzania Muzeum Motyli i Muzeum Erotyki w Łebie przy ul. Morskiej 3. Wejściówka ważna jest do 10 września 2013 dla ZWYCIĘZCY + 1 osoby towarzyszącej.
- PAKIET B -
Bezpłatny jednorazowy bilet do zwiedzania Muzeum Motyli, Muzeum Iluzji i Wejście na Tarasy Widokowe Wieży w Domu Rybaka we Władysławowie przy ul. Generała Hallera 19. Wejściówka ważna jest do 10 września 2013 dla ZWYCIĘZCY + 1 osoby towarzyszącej.

Regulamin zabawy:

Oto regulamin:

1. Raz w tygodniu na naszym profilu pojawi się INFORMACJA którego dnia i o której godzinie będziecie mieli szanse wygrać NAGRODĘ i zostać – ZWYCIĘZCĄ.

2. O wyznaczonej wcześniej godzinie na naszym profilu zadamy Wam proste pytanie związane z Muzeum Motyli. Pierwsze siedem (7) osób, które udzieli poprawnej odpowiedzi wygrywa i zostaje ZWYCIĘZCĄ.

3. Poprawne odpowiedzi można przysyłać tylko i wyłącznie za pośrednictwem opcji DODAJ KOMENTARZ.

4. W komentarzu należy podać swoje IMIĘ i MIEJSCOWOŚĆ oraz POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ (np. Bartek z Poznania – MOTYLE). Odpowiedzi przysłane do konkursu w formie e-mail, tradycyjnej poczty lub jakiejkolwiek innej niż poprzez opcję DODAJ KOMENTARZ nie biorą udziału w naszej zabawie.

5. ZWYCIĘZCA zostanie wyłoniony na podstawie dokładnej daty i godziny pojawienia się komentarza na naszym profilu.

6. Jeżeli więcej niż jedna osoba przyśle nam odpowiedź o tym samym czasie (np. 100 osób zamieści komentarz o tej samej godzinie) wówczas ZWYCIĘZCA zostają osoby, których komentarz pojawił się jako pierwszy. Pamiętajcie!!! wygrywa tylko pierwsze SIEDEM OSÓB !

7. ZWYCIĘZCA wskazuje nam imię i nazwisko oraz miejscowość (bez pełnych danych adresowych) osoby, którą mamy wpisać na imiennym zaproszeniu (UWAGA !!! nie musi to być osoba, której udało się wygrać nasz konkurs - możesz to zaproszenie przekazać bliskiej osobie lub wystawić na licytację)

8. Termin, w którym ZWYCIĘZCA ostatecznie musi wskazać dane personalne do wystawienia zaproszenia do zwiedzania wybranych atrakcji turystycznych w Łebie lub we Władysławowie upływa 30 maja 2013 roku.

9. ZWYCIĘZCA, otrzyma od nas drogą elektroniczną imienne zaproszenie w formacie PDF, które ważne będzie do 10 września 2013.

10. Osoba w czasie zwiedzania atrakcji musi okazać dokument tożsamości kasjerowi w chwili okazania zaproszenia w celu weryfikacji i autentyczności zaproszenia. Zaproszenie ważne jest tylko dla osoby wskazanej w zaproszeniu + 1 osoba towarzysząca.

11. Na profilu www.facebook.com/muzeum.motyli widoczna będzie lista osób, które zwyciężyły w naszej zabawie (wszystko musi być jasne i przejrzyste)

12. NAGRODY W KONKURSIE:
Zwycięzca ma do wybory jedną z dwóch proponowanych nagród w formie bezpłatnych jednorazowych pakietów.

- PAKIET A -

- PAKIET B -

13. Powyższy regulamin nie stanowi oferty w rozumieniu prawa cywilnego i ma tylko charakter informacyjny. Organizator Muzeum Motyli zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym terminie.